100% ONLINE MBA STUDIUM, MSc, MHA & LLM JIŽ OD 76.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 28. 02. 2025 
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Jiří Willem Kocich, MBA

Fashion & Sales Consultant - Louis Vuitton
Jiří Willem Kocich, MBA

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA
2013 / 2014

Studium na CEMI přineslo do mého života mnoho zkušeností. Díky vhodně rozvržené koncepci jednotlivých předmětů jsem měl možnost propojit praktické znalosti managementu s teorií a hledat tak nová efektivní východiska, která jsem následně aplikoval do praxe. 

Maximálně mi vyhovovala časová flexibilita a individuální přístup studijního oddělení i každého z lektorů. Během studia jsem rovněž velice ocenil možnost zpracovávat seminární práce i diplomovou práci v angličtině, což bylo pro mne další obrovské plus.

Na základě své naprosté spokojenosti a vzhledem k tomu, že studium nejen naplnio, ale dokonce mnohonásobně předčilo má vysoká očekávání, vřele jej doporučuji každému, kdo hledá nadstandardní kvalitu a profesionalitu špičkových odborníků.

Absolventi CEMI

Ing. Mgr. Karel Bendl, MBA, LL.M. „Studium na CEMI mě velmi mile překvapilo svou vstřícností ke studentům, kvalitními studijními materiály a podklady i vysokou profesionalitou  a erudicí jednotlivých lektorů."

Ing. Mgr. Karel Bendl, MBA, LL.M. ,Ředitel správy městských lesů, odborný lesní hospodář

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2013 / 2014
Mgr. Pavlína Walter, MBA Díky možnosti komunikace s lektory jsem mohla diskutovat danou problematiku v naší rodinné firmě, tudíž se mi dostalo i praktických rad, které jsem nadála aplikovala.

Mgr. Pavlína Walter, MBA ,Jednatelka společnosti Shasta medical s.r.o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2019 / 2020
Ing. Bohumil Bořecký, MBA "Doporučuji, kvalitní vzdělávací program, náročné studium, výborní vyučující."

Ing. Bohumil Bořecký, MBA ,Amedeo s.r.o. Kyjov jednatel

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2014 / 2015
Jiří Konvalina, MBA, BBA „Studium mi pomohlo rozšířit spektrum možností řešení konkrétních situací v manažerské praxi. Naučil jsem se dívat na věc i z jiného úhlu pohledu a hledat nová inovativní řešení."

Jiří Konvalina, MBA, BBA ,Ředitel provozního úseku - Stavební spořitelna České spořitelny, a. s.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2011 / 2012
Ing. Martin Kudla, PhD., MBA Je to o time managementu, takže se mi podařilo spojit pracovní, soukromý i studijní svět do jednoho a úspěšně zakončit studium.

Ing. Martin Kudla, PhD., MBA ,Finanční ředitel, INTERAGROS SK

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2023 / 2024
PhDr. Veronika Rostami, MBA "Inštitút CEMI som si vybrala na základe doporučenia mojich priateľov, ktorí na CEMI študovali minulý rok. So štúdiom som veľmi spokojná a určite by som ho doporučila ďalej.

PhDr. Veronika Rostami, MBA ,Koordinátor pro lidská práva

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2017 / 2018
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA, MHA, MSc či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.