Mgr. Ivana Chramostová, MBA

Absolvent oboru
Po absolvování magisterského studia a studia pro vedoucí pedagogické pracovníky jsem potřebovala spojit své teoretické znalosti se zkušenostmi z praxe a vytvořit si vlastní pojetí široké oblasti práce organizace a práce s lidmi. Absolvování oboru Executive MBA v CEMI mi pomohlo všechny získané informace spojit a směřovat je dovnitř organizace. Nějak se mi začaly všechny dosud získané informace spojovat, skloubila jsem si je s novými poznatky jednotlivých předmětů a má vize organizace začala nabývat na reálnosti. Také závěrečná práce mi pomohla globálně vše uchopit, seřadit postupy a vytvořit z nich jednotnou strategii, která má za úkol zvýšit zájem veřejnosti o naši organizaci. Toto studium plně splnilo moje odborná očekávání. Setkala jsem se na seminářích s lektory, velmi erudovanými odborníky, kteří nejen ovládají danou oblast, ale také mají bohaté zkušenosti z praxe. Byli sice nároční, ale ke studentovi vždy vstřícní. Reagovali pružně a téměř okamžitě na všechny dotazy či zaslané úkoly, nebo jejich dílčí části. Právě časová flexibilita je v CEMI to, co musí člověk velmi ocenit. Stejný pocit mám z jednání se všemi, kdo studium připravují nebo organizují. Byli výbornými průvodci, ochotní vždy poradit nebo pomoci.
Absolventi CEMI

„CEMI mi vyhovovalo štruktúrou predmetov. Veľmi kladne hodnotím lektori, je vidieť, že sú to ľudí z praxe, čo je obrovská výhoda oproti ostatným školám."
Bc. Michal Hochman, MBA ,Produkt manager v IReSoft s.r.o.
MBA - Executive MBA

Jak správně sestavit tým a přemýšlet týmově, byl jeden z důležitých poznatků studia MBA
Gjergj Duma, MBA ,Finanční manager
MBA - Executive MBA

V rámci studia oboru Executive, především oblast krizového managementu řízení, jsem své zkušenosti z praxe jsem spojil s novými teoretickými poznatky.
Ing. Juraj Skácel, MBA ,Manažer logistiky
MBA - Executive MBA

„Najväčším prínosom do mojej praxe bolo spracovávanie semestrálnych prác, ktoré boli naviazané na reálne situácie a problémy. Pomocou diplomovej práce som taktiež nastavoval optimalizačné procesy pre spoločnosť, v ktorej momentálne pôsobím."
Bc. Peter Ondreáš, MBA ,Executive manager/Owner - Tatraindustries s.r.o., Technical project manager - 3070 a.s.
MBA - Executive MBA

Investice do vzdělání MBA jsou s okamžitou návratností, využití seminárních a diplomové práce na procesy ve firmě jsou velkým přínosem a bonusem.
Svatopluk Soukup, MBA ,Manager
MBA - Executive MBA

„Zejména bych chtěl ocenit lidský a kolegiální přístup lektorů, měl jsem pocit opravdové sounáležitosti při studiu."
Ing. Martin Žagan, MBA ,Výkonný ředitel - SYNER VHS Vysočina, a. s.
MBA - Executive MBA