B.A. Yong Lee, MBA

Absolvent oboru
It was quite difficult, but supported by my family a could manage the study. I definitely recommend MBA because of the modern marketing subjects that were quite helpful for my actual job. As well it was quite benefical to me for the future career in management. Study MBA is for self-motivated people to learn and career path.
Video
Absolventi CEMI

Pro můj pracovní život byla právní část studií pro mě důležitá, velmi přesná a relevantní pro každodenní život, protože právní aspekty podnikání jsou stále důležitější.
Robert Kinnl, MBA ,Podnikatel
MBA v AJ - Marketing Management and International Business

"Mojí primární motivací pro studium MBA bylo posunout se. Pro CEMI jsem se rozhodl proto, že byl schopen vyhovět mým náročným časovým požadavkům. V rámci práce i osobně hodně cestuji a právě proto jsem ocenil, že během cestování mohu studovat."
Jakub Starý, DiS., MBA ,Šéfredaktor LUI
MBA v AJ - Marketing Management and International Business

„Lektori boli úžasní, bolo cítiť, že sú to ľudia z praxe, že majú svoje skúsenosti, že to, čo sa nám snažili odovzdať, neboli naučené poučky z kníh, ale naopak, zaujímavé a podnetné skúsenosti."
Ing. Mgr. Vladimíra Babjaková, MBA ,Business Director na BIVŠ, a.s.
MBA v AJ - Marketing Management and International Business

I wanted to study and it was a challenge! CEMI MBA degree can make me boost up for the next opportunity!
B.A. Yong Lee, MBA ,Manager
MBA v AJ - Marketing Management and International Business

The subjects we covered were very much focused on what I do.
Christopher Seviour, MBA ,Bunker Trader at ARTE Bunkering GmbH
MBA v AJ - Marketing Management and International Business

"Mezinárodní složení lektorů z různých oborů, jejich pojetí dané problematiky a následná aplikace do každodenní praxe mne naučila být kvalitnějším a efektivnějším členem velkého pracovního týmu."
Mgr. Šárka Richterová, MBA ,zákaznický servis - ArcelorMittal Tubular Products Ostrava a.s.
MBA v AJ - Marketing Management and International Business