Doc. MUDr. Mojmír Lejska, CSc., MBA

Absolvent oboru
Studium na CEMI je velmi velmi moderní. Využívá ve všech směrech nové komunikační technologie, což umožňuje studium na dálku. Velká výhoda. Studium považuji pro sebe za vysoce obohacující, a to z několika důvodů. Jako ekonomický laik jsem měl možnost nahlédnout do šíře a složitosti problematiky ekonomie, podnikání a řízení. Dříve jsem si neuvědomoval, kolik zcela rozdílných pohledů na ekonomické otázky existuje. Byl jsem dále obohacen o zcela konkrétní poznatky, které jsem již víceméně uplatnil ve své denní praxi. Podařilo se mi kromě toho prožít opět pocity studenta vysoké školy. Obavu ze zkoušek. Napětí u testů. Povinnosti psaní písemných úkolů i radost z úspěchu. Děkuji Vám za to. Jsem velmi spokojen. CEMI mohu doporučit.
Video
Absolventi CEMI

„Studium na Institutu CEMI jsem si vybral z toho důvodu, že jsem časově velmi zaneprázdněn a líbila se mi e-learningová výuka."
Darek Haumer, MBA ,Projektový manager - Eurovia CS, a.s.
MBA - Executive MBA

„Toto studium plně splnilo moje odborná očekávání. Setkala jsem se na seminářích s lektory, velmi erudovanými odborníky, kteří nejen ovládají danou oblast, ale také mají bohaté zkušenosti z praxe. Byli sice nároční, ale ke studentovi vždy vstřícní."
Mgr. Ivana Chramostová, MBA ,Ředitelka školy - Základní škola Opava
MBA - Executive MBA

Různorodost oborů a předmětů byla rozhodující pro volbu studia na CEMI.
Ing. Simona Bugárová, MBA ,Logistic Manager, Solid Semecs B.V.
MBA - Executive MBA

„Studium na CEMI je velmi velmi moderní. Jako ekonomický laik jsem měl možnost nahlédnout do šíře a složitosti problematiky ekonomie, podnikání a řízení. Byl jsem dále obohacen o zcela konkrétní poznatky, které jsem již uplatnil ve své denní praxi."
Doc. MUDr. Mojmír Lejska, CSc., MBA ,Majitel, jednatel, odborný vedoucí a primář - AFC
MBA - Executive MBA

Jak správně sestavit tým a přemýšlet týmově, byl jeden z důležitých poznatků studia MBA
Gjergj Duma, MBA ,Finanční manager
MBA - Executive MBA

"Bylo to trochu náročnější, než jsem předpokládal, projevil se i syndrom studenta a skloubit vše byla velká výzva."
Ing. Pavel Zinner, MBA ,Business manager ve společnosti Novares
MBA - Executive MBA